Şehrin Tüm Konut Projeleri Burada

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Bulvar Loft Projesinde Kiralama Yöntemiyle Yeni Satış Modeli

tarafından gönderildi Caner üzerinde 10 Ekim 2019
| 0

Akfen Gayrimenul imzasıyla Ankara’nın son yıllardaki yükselen değeri İncek’te hayata geçirilen Bulvar Loft projesinde yatırımcılara kiralama modeli sunuluyor. Bu model sayesinde satın alınmak istenen konuta kiracı olarak yerleşip projedeki yaşamı deneyimleme fırsatı sunuluyor.

37 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Bulvar Loft projesinde 822 adet konut ve 31 adet ticari ünite bulunuyor. Projedeki konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tipi seçeneklerini taşırken büyüklükleri 6 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Konut satışlarının sürdüğü Bulvar Loft projesinin yaşam alanında kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, açık satranç, basketbol sahası, boccia sahaları, cep sinema, paten pisti gibi sosyal donatılar bulunuyor.

BİRİKİM TAMAMLANDIĞINDA SATIN ALMA İMKANI

Akfen Gayrimenkul Portföy Yönetimi A.Ş. (GPYŞ) Genel Müdürü Barış Barçak, Bulvar Loft projesinde sunulan kiralama modeli üzerine açıklamalarda bulundu Konut satın alma konusunda tereddüt yaşayan müşteriler için alternatifler üretilmesi gerektiğini belirten Burçak, “Oluşturduğumuz kiralama modeli ile misafirlerimiz oturmak istedikleri evlere kiracı olarak yerleşip Bulvar Loft konforunu deneyimlemeye başlıyorlar. Birikimleri istediği noktaya ulaştığında ve konuta yatırım için doğru zamanın geldiğine ikna olduklarında, kiracısı oldukları konforun, sahipleri olacaklarına inanıyoruz” diye konuştu.

Konut sektörünün son durumunu da değerlendiren Burçak, kredi faiz oranlarının son dönemde geri gelmesiyle birlikte satış ofislerinde son iki yıldır görülmeyen hareketin başladığını ifade etti. Başlayan bu hareketliliğin şimdilik düşük segment konut projelerinde satış işlemleriyle sonuçlandığını belirten Burçak, “Lüks segmentte alımların artması için biraz daha zamana ihtiyaç olduğu görünüyor” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Projeleri Karşılaştır