Şehrin Tüm Konut Projeleri Burada

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Eryaman Konut Projeleri

tarafından gönderildi Caner üzerinde 5 Mart 2020
| 0

Eryaman, Ankara’nın en prestijli konut projelerine ev sahipliği yapıyor. Etimesgut ilçesi sınırları içinde bulunan Eryaman, hem planlı yapısı hem de stratejik konumu sebebiyle son 10 yılda gayrimenkul şirketlerinin odağına girdi. İstanbul Otoyolu ve Esenboğa havaalanı güzergahının kavşağında yer alan Eryaman’da tamamlanan, devam eden ve proje aşamasında çok sayıda konut projesi bulunuyor. Bu konutların birçoğu lüks ve prestijli konutlar olarak sunuluyor. Peki, Eryaman konut projeleri nelerdir? Ankara Eryaman konut projeleri nerelerde yoğunlaşıyor? İşte Eryaman konut projeleri denince akla ilk gelen güncel projeler…

REFERANS ANKARA

Eryaman konut projeleri arasında Eryaman’ın en büyük yaşam konsepti sloganıyla tasarlanan Referans Ankara, SF Yıldız İnşaat, Fırat Life Style ve Atayıldız Grup’un ortaklığı ile yükseliyor. Proje, 31 katlı 9 bloktaki 2 bin 104 konuttan oluşuyor. Konut tiplerinde 1+1 daireler 71 metrekare, 2+1 daireler 116 metrekarelik alanlara sahip olacak. Toplam 50 bin metrekarelik bir alan sahip Referans Ankara’da daire fiyatlarının 200 bin TL ila 300 bin TL arasında olacağı öngörülüyor. Sosyal donatı alanları ile de dikkat çeken Referans Ankara’daki dairelerin 2021 yılının dördüncü çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor. Metromall AVM, Göksu Parkı, metro ve İstanbul Yolu’na yakın konumu ile de Eryaman’ın en gözde projeleri arasında öne çıkıyor.

Referans Ankara projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 

 

 

METROMALL KONUTLARI

blank

Metromall Konutları, Eryaman’da kısa süre içinde cazibe merkezi haline gelen Metromall AVM’nin yanında tasarlandı. Söğüt İnşaat imzası bulunan projede hayat başladı. Eryaman konut projeleri arasında Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan projede bulunan Metromall AVM, yaklaşık 200 mağazadan oluşuyor ve toplam 220 bin metrekarelik kapalı alana sahip. Metromall AVM, Eryaman ve çevresinin en lüks alışveriş merkezi olarak dikkat çekiyor. Lüks proje, 5 konut blokta toplam 699 daireden oluşuyor. Bir blokta 1+1 home ofisler bulunuyor. 2+1 ila 4+1 konut tiplerinde sunulan Metromall Konutları’ndaki daireler, 62 ile 183 metrekarelik alanlara sahip. Dairelerin 2 bin TL ile 3 bin TL kira getirisi bulunuyor. Konut fiyatları ise, 750 bin TL’den başlıyor.

Metromall Konutları projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

MEVA ŞEHİR

Eryaman konut projeleri arasında dikkat çeken Eryaman Meva Şehir projesi, Ünsal Park Yapı imzası taşıyor. Yaklaşık 27 bin metrekarelik alanda yükselen projedeki 22 blokta bin 776 konut ve 110 ticari ünite barındıran alışveriş merkezi yer alıyor. 20 ila 23 katlı bloklarda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. Projede; 13 bin metrekarelik alan konutlar, yaklaşık bin 500 metrekare alanda okul, 11 bin metrekarelik alan da alışveriş merkezi için planlandı. Yedi binden fazla insana ev sahipliği yapacak proje, Optimum AVM’ye 500 metre, Eryaman Hızlı Tren Garı’na ise 450 metre mesafede bulunuyor. Projede açık ve kapalı otopark, gölet, süs havuzları, spor salonu, hamam, merkezi ısıtma sistemi gibi özellikler yer alıyor.

Meva Şehir projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

BORDO LOCA

blank

Bordo Loca, Eryaman’ın en gözde yaşam bölgelerinden biri. Toplam 3 blok ve 6 adet villadan oluşan projede toplam 144 daire bulunuyor. Cihat Yaşar Mimarlık’ın projesinde 186 metrekarelik 4+1 daireler yer alıyor. Her dairede 2 balkon ve 3 adet banyo bulunurken, daireler 600 bin TL’den başlayan fiyatlardan alıcısına sunuluyor. Projenin özellikleri arasında şunlar bulunuyor; iki ayrı fitness salonu, kadın, erkek ve çocuklara özel spor ve sosyal alanlar, açık yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahaları, sauna, fin hamamı. Projede ayrıca, her daireye özel kapalı otopark planlanmış. 2020 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmeye başlanacak Bordo Loca, metro, İstanbul Yolu ve Optimum AVM’ye yakın bir konumda yükseldi.

Bordo Loca projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

KAŞMİR MAVİ ORKİDE

blank

Eryaman’ın prestijli projelerinden Kaşmir Mavi Orkide, Gülsan Holding, Köroğlu İnşaat ve MNT İnşaat ortaklığı ile tasarlandı. Proje, her biri 27 katlı 5 blok ve 525 daireden oluşuyor. Eryaman Kaşmir AVM’nin üstünde yükselen projede tüm daireler 4+1 tipinde sunuluyor. Her daire yaklaşık 150 metrekare net alan ve 22 metrekarelik balkonlar içeriyor. Dairelerin fiyatları 700 bin TL ila 900 bin TL arasında değişiyor. Göksu Park ve göl manzaralı Kaşmir Mavi Orkide’de peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Projede; fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, tenis kortu, kapalı otopark, süs havuzu ve yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Kaşmir Mavi Orkide projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

OYAK GÖKSUPARK

blank

Oyak İnşaat güvencesiyle Eryaman’da tasarlanan Oyak Göksupark, bölgenin en prestijli projeleri arasında öne çıkıyor. Projedeki 15 blokta bin 876 daire bulunuyor. Daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri ile sunuluyor. Daireler, net 60 ila 137 metrekarelik alanlara sahip. 38 bin metrekarelik dev bir peyzaj alanı bulunan projede daire fiyatları 200 bin TL ila 600 bin TL arasında değişiyor. Ödemeler, anlaşmalı bankalardan alınacak konut kredileri ile yapılabiliyor. Sosyal donatı alanları ile göz dolduran projede süs havuzlarından yüzme havuzuna, fitness merkezinden yürüyüş parkurlarına, etkinlik alanından tematik bahçelere kadar çok sayıda sosyal yaşam alanı yer alıyor. Metroya ve Göksu Park’a 5 dakikalık mesafede konumlanan proje, hem yaşam alanı hem de yatırım için oldukça cazip olarak görülüyor.

Oyak Göksupark projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

GÖKSU PRESTİJ

Göksu Prestij, Eryaman’ın prestijli projelerinden biri… Fırat Life Style firması tarafından kazandırılan proje, 5 blok ve 192 konuttan oluşuyor. Bir blok ticari alanlar için tasarlanmış. Ticari blokta 30 ila bin metrekarelik 89 adet ticari ünite yer alıyor. Her daire 4+1 özellikte ve 160 metrekare alana sahip. Göksu Park’taki göl manzarasına hakim projedeki dairelerin fiyatları 450 bin TL ila 600 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 60 peşinat verildiği takdirde 24 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor. Projenin kira bedellerinin 2 bin TL civarında olması bekleniyor. İstanbul Yoluna ve Göksu Park’a cephesi bulunan Göksu Prestij, yatırımcılara yüksek kazanç vaat ediyor.

Göksu Prestij projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

MEYDAN ERYAMAN

Eryaman konut projeleri arasında önemli bir yeri olan Meydan Eryaman, 550 konutluk dev bir proje. Eryaman Susuz kavşağına komşu, 17 bin 700 metrekarelik bir alanda yükselen projede ayrıca 51 adet ticari ünite yer alıyor. Dörtbey İnşaat ve BCM İnşaat’ın üstlendiği projede 454 adet 2+1 ve 96 adet 3+1 daire bulunuyor. Daireler, brüt 77, 87 ve 103 metrekarelik planlarla tasarlanmış. Projedeki dairelerin fiyatları da cephesine ve katına göre 250 bin TL ila 450 bin TL arasında değişiyor. Dairelerin en düşük kira getirisinin 1200 TL olacağı öngörülüyor. Karma bir konsept uygulanan Meydan Eryaman, çevresindeki yeşil alanlarla ve parklarla göz dolduruyor. Projede; yürüyüş ve koşu parkurları, fitness alanı, çocuk oyun parkları ve toplam 6 bin 700 metrekarelik peyzaj alanı dikkat çekiyor. Süs havuzlarından bahçe mobilyalarına kadar her şey düşünülmüş. Meydan Eryaman, sakinlerine dört mevsim kaliteli yaşam vaat ediyor.

Meydan Eryaman projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

ADDRESS ERYAMAN

blank

Address Eryaman, Ankara-Ayaş yolu kenarında önemli bir konumda inşa edildi. ALR İnşaat Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede 3 blok ve 156 daire bulunuyor. Her blok 13 katlı. Her bir daire, 4 oda 1 salon olmak üzere net 163 metrekarelik alana sahip. Her katta 4 daire yer alıyor. En düşük daire fiyatı 550 bin TL olarak açıklandı. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Dairelerinin kiraları 1700 ila 2000 TL arasında değişiyor. Eryaman’ın en büyük AVM’lerinden Optimum’a 5 dakika uzaklıktaki Address Eryaman, metroya 10 dakika, Göksu Park’a 15 dakika mesafede bulunuyor. Isı yalıtımı, merkezi kalorifer sistemi, paratoner, sosyal alanlar, yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı gibi özellikleri bulunan proje, yatırımcılar için cazip yatırım seçenekleri sunuyor.

Address Eryaman projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

VADİTEPE BAŞPINAR

Vaditepe Başpınar, Başpınar İnşaat’ın Eryaman’da hayata geçirdiği bir proje. Göksu Park’a yakın bir konumda bulunuyor. 17 katlı 2 blokta 130 konut, 6 adet ticari ünite şeklinde planlanan proje 18 bin metrekarelik alanda tasarlandı. 170 metrekareli 4+1 konutların yer aldığı Vaditepe Başpınar’da toplam 14 bin metrekarelik peyzaj alanı, 130 araçlık kapalı otopark, 70 araçlık açık otopark yer alıyor. Projenin ilk etabı özel fiyatlarla satışa sunuluyor. Daire fiyatları 450 bin TL ila 600 bin TL arasında değişiyor. Kiralar ise 2 bin TL’den başlıyor. Projede; oyun alanları, fitness alanları ve şelale bulunuyor.

Vaditepe Başpınar projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Projeleri Karşılaştır