Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php71/sess_af7039b2fe8ec14ba5b18fe5b00a0aba, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35
Evde Korona Virüs Temizliği Nasıl Yapılır? | Ankara Konut Projeleri

Şehrin Tüm Konut Projeleri Burada

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Evde Korona Virüs Temizliği Nasıl Yapılır?

tarafından gönderildi Caner üzerinde 5 Nisan 2020
| 0

 

Korona Virüs nedeniyle şu sıralar en çok zaman geçirilen mekan evlerimiz oldu. Bu nedenle de evde hijyene dikkat etmemiz gereken püf noktalar var. Özellikle evlerimizin bazı noktaları öncelikli olarak temiz tutulması gerekiyor. Peki bu yerler nereler?

Aktif Çalışan Makinelere Dikkat

Çamaşır ve bulaşık makinaları en çok mikrop barındıran yerlerden. Bu makinelerin Hafta da en az bir kez çamaşır suyuyla boş yıkanması gerekiyor. Bulaşık süngerlerinin de her gün çamaşır suyunda bekletilmesi ve mümkün olduğunda sık sık yenisinin kullanılması öneriliyor.

Tuvalet Temizliği Her şeyden Önemli

Lavabo ve klozet temizliği ön planda. Özellikle tuvaletlerin her gün çamaşır suyuyla birlikte temizliği şart. Ovalayarak ve çamaşır suyunun dokunmadığı yer kalmayana dek hijyenin sağlanması gerekiyor.

Elektronik Cihazlara Dikkat

Bir başka kritik nokta ise günlük kullanımda sık sık temas ettiğimiz elektronik cihazlar. Cep telefonlarımız, ev telefonlarımız, bilgisayar, tablet, televizyon ve kumandası, rondo-blender-süpürge gibi elektrikli aletlerinde hijyeni çok önemli. İşte bu cihazlarında her gün temiz bir nemli bez ile silinmesi gerekiyor.

Temas Edilen Ne Varsa Temiz Tutulmalı

Her evde en çok temas edilen pencere kulpları, aydınlatma anahtarları, kapı kolları, dolaplar ve raflar gibi alanlarında gün içerisinde en az 2 kez nemli ve çamaşır sulu bir bezle temizlenmesi gerekiyor.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Projeleri Karşılaştır