Dörtbey İnşaat

Adres: Bağlıca, Bağlıca Blv. No:81, 06790 Etimesgut/Ankara
Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

DÖRTBEY İNŞAAT SANAYİ ve LTD.ŞTİ. olarak şirketimiz DÖRTBEY İNŞAAT çok yönlü bir yatırım ve uygulama politikası izlemektedir.

2007 yılında başladığımız faaliyetlerde; geçmişten, günümüze tam 10 yıldır sizler için tasarlamakta olup arayıp fakat bulamadığınız; hayalinizdeki yaşamı sizlere sunmak için durmadan, yorulmadan, itinayla öncelikli hedef kitlesi siz değerli müşterilerimizin talepleri olup ANKARA’YA yeni bir bakış açısı,farklı bir siluet kazandırmak adına kurulmuştur. Uzman mühendis ve teknik kadrosu, satın alma bölümü ve ödünsüz kalite anlayışıyla sizlere modern çizgiler ışıgında, son teknolojik sistemlerle donatılmış,huzur ve konforun yeni adresi olan ve her şeyin odağı olan siz değerli müşterilerimiz için ANKARA’da faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Gün geçtikçe gelişen ve hızla çoğalan inşaat sektörünün yeni adı olarak DÖRTBEY İNŞAAT bu sektöre yeni bir nefes kazandırmış olmakla kalmamış, örnek oluşturacak tasarımsal kararları da hayata geçirmişti

Sizlerde bir ömür konfor garantisini yaşamak,geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız kalitenin tek adresi olan DÖRTBEY İNŞAAT farkını yeni evinizde hissedin..

Meydan Eryaman iki inşaat firması olan BCM İNŞAAT ve DÖRTBEY İNŞAAT ortaklığında yürütülüyor. Aynı zamanda aile şirketi olup Bağlıca bölgesinde KAYRA ile başlayan tüm projeler kendilerine ait. Sektörde yaklaşık 25 yıllık bir geçmişleri bulunuyor .

Eylül ayında Yaşamkent’te başlayacak olan bir diğer projeleri mevcut. Söz verdikleri teslim tarihleri ise 24 ay içinde gerçekleşiyor. Herhangi bir derneğe üyeliği bulunmamakla birlikte Halkbank ve Finansbank garantörlüğünde çalışıyorlar. Yaklaşık 9 aylık gibi bir süreçte satış oranları yüzde 40’ı geçiyor.

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın
Adres: Bağlıca, Bağlıca Blv. No:81, 06790 Etimesgut/Ankara

Projeleri Karşılaştır