Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php71/sess_7b68291f07867b5c8d62094cdc1f7f3f, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35
Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı – Ankara Konut Projeleri

Forces Finans ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Adres: Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken İş Merkezi No:. No:139/1, 06520, Çankaya/Ankara, 06520 ÇANKAYA/Ankara
Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

Bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Forces, 2016 yılında 3 ortaklı bir yatırım şirketine dönüşerek “Forces Gayrimenkul Danışmanlığı” markasıyla Yelken Plaza’daki yeni yerinde, faaliyetlerini bir üst noktalara taşımaktadır. Sektördeki 20 yıllık tecrübe ve birikimiyle emlak alım-satım komisyonculuğunun dışında, yatırımcılarıyla güçlü ve kârlı ortaklıklar kurarak, sektörde güvenilen ve tercih edilen bir kurum haline gelmiştir.

Forces alanında uzman takım arkadaşlarıyla, gayrimenkul alanında sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yatırımcısıyla paylaşır. Yatırımcıyı bir projeye yönlendirmenin ötesinde başta sermaye piyasası araçları olmak üzere, mevcut piyasa şartları, projenin bulunduğu bölgedeki ihtiyaç durumu ve finansal değeri ortaya koyarak yatırımcısına gerçekçi, kabul edilebilir proje alternatiflerini sunar. Forces yatırımcısının finansal imkanları ve kısa-orta, uzun vadeli kar beklentisine uygun olarak en doğru projeye yatırım yapmasını sağlar. En kısa sürede en fazla karın yapılabileceği koşulların oluşmasını sağlar.

Forces yatırımcısına, uygun fırsatları sunma adına profesyonel ekibi ve çözüm ortaklarıyla kapsamlı bir Ar-Ge çalışması yaparak en doğru yatırımın yapılmasını sağlamaktadır. Öncelikli olarak yatırım yapılacak bölgenin gelişme dinamikleri, kısa-orta ve uzun vadede yatırım değeri düşünülmekte, bununla birlikte bölgenin nüfus ve demografik yapısı göz önünde bulundurularak ihtiyaca uygun projeye karar verilmektedir. Bu amaçla geliştirilen projelerin, ekonomik değerinin yüksek, bulunduğu bölgeye değer katan, çevresinde farkındalık oluşturabilecek, şehir estetiğine uygun olmasına büyük önem verilmektedir.

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın
Adres: Balgat Mah. Mevlana Bulvarı Yelken İş Merkezi No:. No:139/1, 06520, Çankaya/Ankara, 06520 ÇANKAYA/Ankara

Projeleri Karşılaştır