Integra Yapı A.Ş.

Adres: Yükseltepe Mahallesi
Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

ntegra Yapı ortaklığıyla yükselen NorthLand, Ankara’ya maviye ve yeşile doyuran muhteşem site konseptiyle ayrıcalıklı bir yaşam sunmak için inşa ediliyor.

Northland Özgaziantep, İntegra Yap gibi sermaye yapısı güçlü, deneyimli ve güvenilir firmaların ortak iştiraki olarak inşaa edilen Keçiören’in en donanımlı konut projesidir.

Northland, doğusunda 1.210.000 m² Kartaltepe Kent Ormanı, batısında 80.000 m² park alanı ile ilk ve orta öğretim alanı, kuzeyinde sağlık ocağı ve park, güneyinde ise park alanı bulunan dört tarafı yeşille kaplı eşsiz bir lokasyonda, 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ile bulutlara komşu olacağınız yepyeni bir dünya. 6 tip daire çeşidiyle toplamda 313 konuttan oluşan Northland Kule’de zirvede bulutlara, yalı dairelerde ise göle komşu olacaksınız.

Northland Ankara’nın sokakları özlediğiniz sokak keyfini yaşamanızı sağlayacak, cadde dükkanlar ise şehrin karmaşasına karışmadan hayatınızı kolaylaştıracaktır. 43.020 m²’lik parselde 35.000 m²’lik peyzaj alanı ile her gününüzü tatil tadında geçireceksiniz. 35,000 m² alanın tamamını gölet, peyzaj ve sosyal donatılara ayıran doğa dostu Northland, göleti ile her daireye yeşil ve mavinin kucaklaştığı şehrin merkezinde eşsiz bir manzara sunuyor.

Herşey (1)
18
İnşaat Aşamasında

Northland Ankara

Keçiören, Yükseltepe Mahallesi
570.000 TL 'den başlayan fiyatlarla

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın
Adres: Yükseltepe Mahallesi

Projeleri Karşılaştır