Keyvan İnşaat

Adres: Hilal Mahallesi 4. Cadde 694. Sokak No: 16 ÇANKAYA / ANKARA
Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

KEYVAN İNŞAAT

Keyvan İnşaat 1950’li yıllara dayanan geçmiş iş tecrübelerini, 1994 yılında Keyvan İnşaat San. Ve Tic. A.Ş. çatısı altında daha kaliteli ve görkemli projelere imza atabilmek için toplamıştır.

Aynı zamanda TİMSE ( Türkiye İnşaat Müteahhitleri İşveren Sendikası ) üyesi olan firmamızın teknik kadrosunun çatısını, herbiri mesleklerinde deneyimli uzmanlaşmış, mimar, mühendis ve teknikerler oluşturmaktadır. İşlerin yapımında çağdaş yönetim anlayışı, teknik kadronun bilimsel yöntemlerle çalışması ve yeterli makine parkı, yapılan işlerin zamanında, ekonomik ve güvenli olmasını sağlamaktadır.Sektöründe hızla büyümekte olan firmamız gerek alt yapısı gerekse yaptığı işler açısından güvenilir ve tercih edilir bir isim olmuştur.

Firmamız, ana faaliyet konusu olan altyapı-çevre düzenleme, bina yapım-onarım işlerinde kuruluşundan bu yana kamu ve özel sektörde birçok projeyi istenilen teknik ve estetik koşullara uygun olarak, eksiksiz ve süresinde tamamlayıp teslim etmiştir.

Tüm projelerimizde sağlamlık, güvenlik ve estetikten ödün verilmemiştir. Yapım aşamasında kullandığımız malzemeler TSE ve ISO onaylı, piyasanın en çok tercih ettiği ve kalitesi belgelenmiş ürünlerden oluşmaktadır. Bu anlayış ve özgüven içinde faaliyetlerine devam eden kuruluşumuz, büyüyen ve güçlenen yapısıyla ve Türkiye’nin geleceğine olan güvenle inşaat sektöründe ( yeni yatırımlar için ) yerini almıştır.

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın
Adres: Hilal Mahallesi 4. Cadde 694. Sokak No: 16 ÇANKAYA / ANKARA

Projeleri Karşılaştır