Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php71/sess_37fbf6ef0a6853919ff674390df5348c, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35
Nover Yapı Grup – Ankara Konut Projeleri

Nover Yapı Grup

Adres: Güzelyurt Mah. Orhan Gazi Cd. No:2/F Esenyurt/İST.
Telefon: 05326401756
Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

Nover Yapı Grubu, 2004 yılında Yapı, Emlak ve Danışmanlık şirketi olarak kuruldu. 2007 ve sonraki tarihlerde ana yüklenici firma olarak hem ortaklı firma hem de proje destekli satış sonu hasılat paylaşımlı firma olarak sektörde devam etmektedir.

Özellikle yurt içinde Beylikdüzü, Esenyurt, Mimaroba ve Diyarbakır, yurt dışında ise Moldova-Kişinev çevrelerine hakim olan şirketimiz, bu çevrelerde olduça çeşitli projelere imza atmıştır.
Nover Yapı; bünyesinde bulundurduğu birçok firma ile her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnşaat sektörünün; Güven ve kalite simgesi olmaya aday bir inşaat firması olarak yeniliklere açık, ileriyi görebilen, sürekli büyümeyi hedef alan, katma değer yaratıp yeni yaşam alanları üretmek.

Misyonumuz

İhtiyaçlarınız doğrultusunda; Toplam kalite yönetimini esas alarak mimari açıdan estetik, statik açıdan sağlam ve güvenli projeler üretmek, üretim kalitesini sürekli geliştirerek, kalite inşaa edip yaşam standartlarını yükseltmek.

Müşteri memnuniyeti şirketin öncelikleri arasında ilk sıradadır. Grubun işleyişi, hedefleri, temel stratejileri ve rekabet modelleri onun üzerine kurulmuştur.

Hem sektörel hem de kurumsal tüm yenilikleri yakından takip ederek başarımızın temellerini oluşturmak.

Yaptığınız iş ile kalıcı değerler üretip sürekli gelişim; rekabet gücünün temelinde sürekli gelişim yatar. Günümüz koşullarını yakalayabilmek için gerek yöneticilerimiz gerek çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak hedeflerimiz arasındadır.

Stratejilerimiz

Ülkemiz ekonomisine katma değer yaratmak, istihdam arttırmak

Müşteri memnuniyetini arttırmak

Kaynakları etkin şekilde kullanmak

Değişen ürün ve gelişen üretim teknolojilerini uygulamak

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın
Adres: Güzelyurt Mah. Orhan Gazi Cd. No:2/F Esenyurt/İST.
Telefon: 05326401756

Projeleri Karşılaştır