Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php71/sess_b869ca3e9b89b73380f7243e40c8e2b7, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /var/cpanel/php/sessions/ea-php71) in /home/ankaraprojeleri/public_html/wp-content/plugins/wpresidence-core/classes/wpestate_social_login.php on line 35
SF Yıldız Gayrimenkul & İnşaat – Ankara Konut Projeleri

SF Yıldız Gayrimenkul & İnşaat

Bizimle iletişime geçin
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar

Hakkımızda

FIRAT LİFE STYLE – ATA YILDIZ ORTAK GİRİŞİMİ

“Bazı buluşmalar yaşamın seyrini değiştirir.”

İdealleri ve heyecanları aynı olup; bilgi ve deneyimleri farklı gruplar bir araya geldiğinde eksikler tamamlanır, sahip olunan güce güç katılır. Fırat Life Style, Ata Yıldız Grup yaşam için fark yaratacak bir dinamik ve güçlü bir markanın doğuşunu başlattı. Yola çıktıkları noktalar farklıydı ama ortak değerlerin ve hedeflerin peşinde yol alarak bir noktada kesiştiler. İnşaat ve taahhüt sektöründe, yaşama dokunan sürdürülebilir niteliklere sahip projelere imzalarını attılar.

1981 yılında kurulan Fırat Life Style, 2010 yılından bu yana hizmet veren Ata Yıldız Grup geçmişten getirdikleri başarıların güveni ile ulusal ve uluslararası alanda üretecekleri değerin heyecanını yaşıyorlar.

Başarıyla tamamlanan projelerine yenilerini eklemek, sektörün referanslarını belirlemek ve çağın ötesine geçen adımlara öncülük etmek için artık birlikte çalışıyor, birlikte üretiyorlar.

Henüz bir acentemiz yok!

Kurumsal Üye Yorumları

Gerekoturum aç Yorum yapmak için

Bizimle iletişime geçin

Randevu Planlayın

Projeleri Karşılaştır