Şehrin Tüm Konut Projeleri Burada

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
Filtreleme Seçenekleri

0 TL için 2.000.000 TL

Diğer Arama Seçenekleri
bulduk 0 Sonuçlar
Arama sonuçlarınız

Keçiören Konut Projeleri

tarafından gönderildi Caner üzerinde 31 Mart 2020
| 0

1 milyon nüfusu ile ülkemizin Çankaya’dan sonra ikinci en büyük nüfusa sahip Keçiören ilçesinde son dönemin gözde konut projeleri inşaa ediliyor. Son 5-6 yıldır arsa fiyatlarınında yükseliş gösterdiği Ovacık bölgesi klasik parsel inşaatlarına alternatif olarak yüksek katlı, kapalı otoparklı, çocuk oyun alanlarının içinde olduğu, sosyal donatı ve peyzaj metrekaresinin yüksek olduğu 7/24 güvenlikli site anlayışındaki nitelikli projelere ev sahipliği yapıyor. Çevre yolu bağlantısı, Antares, Forum ve FTZ gibi alışveriş merkezlerininde yer aldığı ilçede kentsel dönüşüm çalışmaları ile merkezinde de nitelikli projeler yükselmeye başlayan Keçiören konut projelerini sizin için inceledik. İşte Keçiören Konut Projeleri denince akla ilk gelen konut projeleri…

GAMADOR BULVAR

blank

Keçiören’in yeni cazibe merkezi Yozgat Bulvarı üzerinde yükselen Gamador Bulvar projesi Gamador İnşaat tarafından hayata geçirildi. Toplamda 22bin metrekarelik arsa üzerine, 85bin metrekarelik kapalı alan inşa edilen projede 245 adet daire ve 40 adet ticari ünite barındırıyor. Gamador Bulvar projesinin teslim tarihi ise Ekim 2020 olarak belirlenmiş. Alt kattaki ticari üniteleriyle ve üst katlardaki yüksek konutlarıyla yaşayanlarına çeşitli avantajlar sunmayı planlayan projenin ayrıcalıkları arasında  kapalı otopark, çok amaçlı spor sahası, kapalı spor salonu ve kameralı güvenlik hizmeti gibi özellikler yer alıyor. Proje bünyesinde lüks ofis katları da bulunuyor. Gamador Bulvar projesi karma bir proje olma özelliğiyle kendi yatırım değerini hızla artırıyor.

Gamador Bulvar projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. 

 

ANTARES KONUTLARI

Keçiören Antares Alışveriş Merkezi’nin konut blokları olarak Dolunay İnşaat imzası ile yükselen Antares Konutları 4 blok 30 kat ve 840 konuttan oluşuyor. 4+1 dairelere sahip olan Antares Konutları projesinde daire fiyatları 1.200.000 TL’den başlıyor. 50.000 metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış proje de geniş peyzaj alanı, yürüyüş yolları, çocuk bahçesi ve su oyunlu süs havuzları bulunuyor. Ayrıca kapalı yüzme havuzu, sauna & Fin hamamı, fitness salonu, kardiyo salonu ve jimnastik salonu da mevcut. Antares Konutları projesinde; açık ve kapalı otoparkta araçlarınız, tek giriş-çıkışlı 7/24 güvenlik ile siz ve sevdikleriniz huzur ve güven içerisinde olacaksınız..

Antares Konutları projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

NED SERRAPARK

blank

NED Serrapark projesi Nedimoğulları İnşaat tarafından Keçiören Basınevleri’nde yükseliyor. 20 kat 100 konuttan oluşan proje de 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Daire fiyatları ise 920.000 TL ile 1.170.000 TL arasında değişiyor. Bir konut projesinin ötesinde sunduğu Kapalı otopark, 24 saat güvenlik, Ticari alanlar, Yürüyüş yolu, Bisiklet yolu, Futbol sahası, Çocuk oyun alanları, Kapalı fitness solanu, Açık fitness alanı, Sauna- Buhar Odası ve Türk Hamamı ve Kapalı yüzme havuzu gibi sosyal alanları ile bir yaşam projesi olan NED Serrapark, ayrıcalıklarla dolu bir yaşamın kapılarını sizin için aralıyor.

NED Serrapark projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

ELİZ KULE

Ankara Keçiören’in Ovacık bölgesinde, yeni bir konut projesi daha yükseliyor. Yozgat Bulvarı üzerinde hızla yükselen ”Eliz Kule” projesi 2 blok, 32 kat ve 102 konuttan oluşuyor. Oran Dağıtım A.Ş. imzası ile inşa edilen projede küçük daire tiplerinin bulunmadığı 4+1 ve 5+1 tipindeki konutlar, geniş kullanım alanları ile özellikle kalabalık ailelerin beklentilerini yanıtlıyor. Daire fiyatları 945.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişiyor. Keçiören’in modern projeleri arasında öne çıkan Eliz Kule projesinde konfor, güvenlik ve teknoloji unsurları fazlası ile önemseniyor. Hem açık hem de kapalı otoparklara yer verilecek olan projede ev sahiplerine park sorunu yaşatmayacağı planlanıyor.  7/24 kamera sistemi ile izlenecek projede deneyimli bir güvenlik ekibinin hazır bulunacağı belirtiliyor. Keçiören’nin sosyal projeleri arasında yer alacak Eliz Kule’de modern konut projelerinden beklenen sosyal olanakların sağlanması planlanıyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna, yürüyüş parkuru, eğlence ve hobi merkezleri, alışveriş mağazaları ve kafe-restoran gibi hizmet alanlarının yer alması planlanıyor. Ankara’nın en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yükselen Eliz Kule, yeme-içme mekanları, alışveriş merkezleri, eğitim ve sağlık kurumları açısından yeterli çeşitliliğe sahip durumda. Karayolu toplu taşıma araçları açısından avantajlı bir noktada bulunan proje, Forum Ankara’ya 1 dakika, Çevre yoluna 3 dakika, Havalimanına ise 5 dakika mesafede bulunuyor.

Eliz Kule projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

NORTHLAND ANKARA

blank

İntegra Yapı A.Ş tarafından 43.000 metrekarelik arsa alanı ve 4.100 metrekarelik göleti ile Ankara Keçiören’de konumlanan Northland Ankara projesi 35 kat 2 blok ve yatay bloğuyla toplam 313 konuttan oluşuyor. Proje de 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler yer alıyor. Konut fiyatları 570.000 TL ile 990.000 TL arasında değişiyor. Proje de doğa ile iç içe piknik alanları, kameriyeler, parklar ve yürüyüş parkurlarına yer veriliyor. Sosyal tesis bakımından zengin seçenekler sunan Northland Ankara projesinde; kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam, fitness salonu ve cep sinema imkanlarına da sahip olabilecek şekilde tasarlanıyor. Etlik Forum alışveriş merkezinin hemen yakınında bulunan proje çevre yoluna yakın mesafesi ile de dikkat çekiyor.

Northland Ankara projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

OVA KULE

blank

Ankara Keçiören’in gelişen bölgelerinden biri olan Ovacık’ta yükselen ”Ova Kule” projesi İpektaş İnşaat tarafından hayata geçiriliyor, 8.965 metrekarelik arsa alanında 24 katta, birbirinden bağımsız 94 konut şeklinde tasarlanıyor. Projede küçük daire tiplerine yer verilmezken yalnızca 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor. Daire fiyatları 920.000 TL ile 1.700.000 TL arasında değişiyor. Projede geniş balkonlara sahip daireler ankastre beyaz eşya setleriyle birlikte teslim ediliyor. Butik bir proje olarak öne çıkan Ova Kule sosyal donatı olarak; fitness merkezi ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor. Açık ve kapalı otopark alternatifleriyle ev sahiplerinin ve misafirlerinin otopark sorunu yaşamaması planlanıyor. Projede güvenliğin de 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi ile sağlanması bekleniyor. Yeme-içme mekanlarına, alışveriş merkezlerine, eğitim ve sağlık kurumlarına yakın bir noktada yükselen Ova Kule, bölgenin toplu taşıma alternatiflerinden de yararlanıyor. Ana yollara olan yakınlığı ile de öne çıkmakta..

Ova Kule projesi hakkında detaylı bilgi ve satış ofisi iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Projeleri Karşılaştır